Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Wodzirej + Dj


 

 

Wzięliśmy pod uwagę fakt, że nie każdemu zależy na muzyce wykonywanej "na żywo". Czynniki ekonomiczne, charakter imprezy lub sala wymuszają czasami inne rozwiązania.

Dla osób, które poszukują dobrej zabawy, według takiego właśnie klucza, oferujemy opcję Wodzirej + Dj. Jest to równie dobry wybór, gdyż obecność naszego wodzireja gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. 


Oprawa muzyczna – Dj Saksofon i Conga

 

Odpowiednio dobrany repertuar jest kluczem do sukcesu Waszej imprezy. Na naszych weselach to goście decydują przy jakiej muzyce chcą się bawić, staramy się szybko reagować i dopasowywać do ich gustów.
Nasz Dj jest z wykształcenia muzykiem-saksofonistą, co pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę i nawet muzyce mechanicznej nadawać oryginalny klimat za pomocą saksofonowych improwizacji. Dodatkowo na żywo gramy na congach, które wspaniale komponują się z odtwarzaną przez nas muzyką jeszcze bardziej wydobywając jej taneczny charakter.

 

Nagłośnienie Oświetlenie Sprzęt

 

Oprócz prowadzenia imprez muzycznych prowadzimy m. in. Firmę nagłośnieniową, w której obsługujemy wydarzenia do kilkuset osób, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że zarówno nagłośnienie jak i oświetlenie na Waszym weselu będzie na najwyższym poziomie. Podczas pracy używamy sterownika pozwalającego uzyskać pełną kontrolę oświetlenia na żywo, co sprawia, że możemy dopasowywać światła do tempa zabawy.